Respine4u להריון

ד"ר מנדי מספר: " ישבנו ימים ולילות על הבנת ותכנון המוצר, שעדיין לא היה קיים אז. רונן למד את מבנה מיטת הכיוונונים הכירופרקטית, ושמע ממני על אילו אפיונים חשובים צריך להקפיד, ביחס למוצר ולמבנה הגוף העובר שינויים אצל נשים בהריון. היה חשוב לנו שהמוצר יוכל לשמש אותן לאורך כל מהלך ההיריון ועד הלידה. עוד לא הבנו אז את החשיבות שיש למוצר גם אחרי הלידה כאשר הגוף מאבד בבת אחת משקל משמעותי ובשאיפה צריך עזרה בחזרה לגודל ולצורה שקדמה להיריון".

בהיריון הגוף שלנו משתנה כל יום, המשקל עולה, הגוף נערך ומארגן מקום להתפתחות העובר בקרבנו ומתחילה פעילות הורמונלית שעיקרה שחרור רצועות, גידים ושרירים. כל אלה גורמים לחוסר איזון והפרעה ליציבות של עמוד השדרה והאגן. נגרמות תזוזות של חוליות ודיסקים היוצרים לחץ על רקמות רכות ועל מערכת העצבים. הלחץ הזה מתבטא בין השאר בדלקות, בהפרעה לתפקוד המערכת העצבית ובפגיעה ביכולת הניהול של המוח את הגוף. כתוצאה מכך לרוב אנו עשויות להרגיש אי נוחות, עייפות, כאבים, תשישות ולחץ רגשי.

לכן, Respine4u מומלץ לשימוש לנשים במהלך כל ההריון. כן, גם בחודש תשיעי, כל מי שמוקירה את גופה ומעוניינת לשמור עליו לאורך זמן. השימוש היומיומי עוזר לא רק להימנע מכאבים מיותרים, לצמצם אי נוחות ועייפות אלא לשמור, לשקם ולתחזק את בריאות עמוד השדרה לצורך התפקוד התקין של מערכת העצבים המרכזית וההיקפית עם מערכות הגוף השונות לטובת התפתחות ההיריון בצורה תקינה ומיטבית.

היתרונות של Respine4u

ד"ר מנדי מספר: "ישבנו ימים ולילות על הבנת ותכנון המוצר, שעדיין לא היה קיים אז. רונן למד את מבנה מיטת הכיוונונים הכירופרקטית, ושמע ממני על אילו אפיונים חשובים צריך להקפיד, ביחס למוצר, ולמבנה הגוף העובר שינויים אצל נשים בהריון. היה חשוב לנו שהמוצר יוכל לשמש אותן לאורך כל מהלך ההיריון ועד הלידה. עוד לא הבנו אז את החשיבות, שיש למוצר גם אחרי הלידה". Respine4u מומלץ לשימוש לנשים בהריון כן, גם בחודש תשיעי ולכל מי שמוקיר את גופו ומעוניין לשמור עליו לאורך זמן. שימוש יומיומי ב-Respine4u עוזר לנו לשמור, לשקם ולתחזק את בריאות עמוד השדרה.

בהיריון למשל הגוף משתנה כל יום, המשקל עולה, הגוף נערך ומארגן מקום להתפתחות העובר בקרבנו ומתחילה פעילות הורמונלית שעיקרה שחרור רצועות, גידים ושרירים. כל אלה גורמים לחוסר איזון והפרעה ליציבות של עמוד השדרה והאגן. נגרמות תזוזות של חוליות ודיסקים היוצרים לחץ על רקמות רכות ועל מערכת העצבים. הלחץ הזה מתבטא בין השאר בדלקות, בהפרעה לתפקוד המערכת העצבית ובפגיעה ביכולת הניהול של המוח את הגוף. כתוצאה מכך לרוב אנו עשויות להרגיש אי נוחות, עייפות, כאבים, תשישות ולחץ רגשי. על ידי שכיבה על Respine4u אנו משחררות את הלחצים המופעלים על מערכת הגב שלנו ומאפשרות לחוליות להתרווח ולחזור אל מקומן הטבעי. שימוש יומי ב-Respine4u יכול להקל על אי הנוחות, על הכאבים ולסייע במניעת הצטברות נזקים עתידיים.

קישור למאמר Respine4u לנשים בהריון

מונע הצטברות נזקים

מונע הצטברות נזקים

יכול למנוע תת תזוזות בעמוד השדרה לפני שהן מחמירות ומצטברות לכדי נזק ממשי. החזרת הגוף לאיזון בסוף כל יום מאפשר לגוף להתחיל מחדש, במצב מאוזן, במינימום תקלות.

עוזר לשקם את הגוף

עוזר לשקם את הגוף

עמוד השדרה והחוליות הם מעין ארון החשמל/תקשורת של הגוף. לחץ של חוליה על עצבים ("חוטי החשמל") פוגע בתקשורת של המוח עם הגוף וכך גם בתפקוד של איברים, בלוטות ושרירים.

מקל על כאבי גב

מקל על כאבי גב

כאבי גב זמניים ומתמשכים הנם מנגנון התרעה של הגוף על הצטברות לחצים במערכות הגוף. הם לא קורים פתאום, אלא אם מדובר בטראומה (למשל תאונת דרכים). בד״כ הם תוצאה של לחץ מתמשך ומצטבר, דלקות וכד׳. לחצים יכולים להביא לשחיקה של דיסקים וחוליות, אשר מפעילים לחץ על חוט השדרה וכך נוצרות דלקות ואף כאבי גב כרוניים.

מייעל את מערכת העיכול

מייעל את
מערכת העיכול

בזכות תכנון מכוון להפחתת ופיזור הלחצים מעמוד השדרה ומחוט השדרה ובזכות הפעלת נקודות תמיכה באזורים שמעוררים את מערכת העיכול. Respine4u מייעל את תנועת המעיים (פריסטלטיקה) בכיוון הרצוי ומעלה במעט את טמפרטורת הבטן וכך אף משפר קצב חילוף החומרים. לפעילות מעיים תקינה ישנה חשיבות רבה בספיגת המזון ולתפקוד מיטבי של המערכת החיסונית.

עוזר לשחרר
לחצים רגשיים

עוזר לשחרר
לחצים רגשיים

אורח החיים המודרני אנחנו נתונים ללחצים רגשיים רבים, בבית, בעבודה, בנסיעות על הכביש, בחיבור שלנו למדיה המציפה אותנו במידע רב ובחדשות שרובן שליליות, לחצים רגשיים אלו קשורים ללחצים מצטברים בעמוד השדרה ובגוף. ההרפיה והרגיעה של מערכת הגב שמתאפשרים על ידי השימוש ב־Respine4u מעניקים תנאים מצוינים להרגעת והפחתת רמת הסטרס הרגשי.

מסייע לייעל את תפקוד המערכת החיסונית

מסייע לייעל את תפקוד המערכת החיסונית

תפקוד מערכת החיסון תלוי מאוד בתפקודי המעיים אך הוא גם קשור ומנוהל על ידי בלוטת המגן; עצבוב בלוטת המגן – מגיע מהעצבים שיוצאים מחוט השדרה ועוברים מתחת לחוליה T2. לחצים יומיומיים מצטברים בעמוד השדרה ועלולים לפגום בתקשורת של המוח עם האיברים השונים. כאמור Respine4u מאפשר הפחתה ניכרת בלחצים ובפרט הפרעות בתפקודים מסוג זה.

עוזר להרפות שרירים לאחר מאמץ פיזי

עוזר להרפות שרירים לאחר מאמץ פיזי

בסוף כל אימון מקפידים על מתיחות, שחרור והרפיית השרירים לאחר המאמץ, כדי לעבור בהדרגה מבוקרת ממצב של פעילות למנוחה והתאוששות בין האימונים. שימוש ב־Respine4u משחרר לחצים פיזיים מעמוד השדרה והאגן ומשחרר את לחצי כוח הכבידה מעמוד השדרה ומהגוף. שילוב של שתי פעולות אלו מאפשר לחוליות להתרווח, מקל על פעולת השרירים, מרפה, מאזן ומאפשר לגוף להתאושש מהאימון ולהתחדש בצורה מיטבית.

יכול להקל על
בצקות ודליות

יכול להקל על
בצקות ודליות

בצקות ודליות נגרמות בעיקר עקב בעיות ניקוז נוזלים מהרגליים והידיים. עיקר פעולת זרימת הדם ברגליים, מווסתת על ידי העצבים העוברים דרך חוליה L5. שימוש ב-Respine4u משחרר את כל החוליות בעמוד השדרה בין היתר גם חוליה L5 (החוליה התחתונה בעמוד השדרה המתני), כך משתחרר הלחץ העצבי וזרימת הדם וניקוז הדם מהרגלים משתפרים אף הם.

יכול לעזור במקרים
של פיברומיאלגיה

יכול לעזור במקרים
של פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה (דאבת השרירים), הצטברות לחצים ומתחים בנקודות רבות בשרירים וברקמות חיבור הצטברות לחצים אלו מושפעת מאוד מהתפקוד של המערכת העצבית. שימוש ב־Respine4u משחרר לחצים, מאזן את השרירים, רקמות החיבור והשלד וכך מספק תגובה מיידית שמביאה למרגוע בכאבים.

יכול לעזור בשיקום טבעי של בלטים ופריצות דיסק

יכול לעזור בשיקום טבעי של בלטים ופריצות דיסק

כל מקרה של בלט או פריצת דיסק הוא ייחודי. יש 24 דיסקים שונים בעמוד השדרה, וכל דיסק יכול לבלוט/לפרוץ לפחות לשלושה כיוונים עיקריים. רוב האבחנות של פריצת דיסק הן שלבי הדרדרות של בלט דיסק. הבלט נגרם כתוצאה מחוסר יציבות של החוליות מעל ו/או מתחת לדיסק שמפריד בין החוליות. במקרים רבים הריווח בין החוליות שנוצר בשכיבה על Respine4u, מסייע לדיסקים לספוח נוזלים ולחזור למקומם המקורי שבין החוליות.

אופן השימוש ב־Respine4u

טרם השימוש מומלץ למקם את Respine4u במרכז המיטה עליה ישנים וזאת על מנת לשמור על בטיחות מרבית בזמן השימוש.
לאחר המיקום יש לשכב עליו כך:

מומלץ להניח את הידיים משני צדי המשטח או באופן כזה שבו הן מושטות מעט קדימה בהתאם לנוחותכם. כך מתאפשרת פתיחת בית החזה ומשיכת הכתפיים לאחור.

מנוחה בסוף יום

השימוש היומיומי מומלץ מאד בסמוך לשנת הלילה ככל הניתן. כך תתאפשר רגיעה פיסית ורגשית ושחרור של מערכת הגב, אשר יובילו לשנת לילה טובה ואפקטיבית עם פחות לחץ על מערכות השלד והעצבים. אפשר ואף מומלץ להתחיל את שנת הלילה על Respine4u ולעבור בהמשך לשינה רגילה על המיטה. שינה שתתחיל על Respine4u מבטיחה שנת לילה יעילה ומרגיעה ואף רציפה יותר באופן משמעותי. אך ובעיקר מאפשרת למוח לבצע ביתר קלות את תהליכי ההחלמה של הגוף מכיוון שחלק מהעבודה נעשה באמצעות השימוש ב-Respine4u.

מנוחת צהריים

אפשר להשתמש ב-Respine4u כחלק משגרת היום באמצעות צירופו לנוהל מנוחת הצהריים שלנו או תחליף זריז ומרגיע למי שאורח החיים אינו מאפשר לו לנוח מנוחה מלאה. בזכות נשימת הבטן, מנוחה של חצי שעה על Respine4u יכולה לספק את אותה כמות אנרגיה כמו 2-3 שעות שינה. במקרים של עייפות קיצונית ניתן גם להתחיל את המנוחה על ה-Respine4u ולעבור לפי הצורך לשינה רגילה.

אחרי אימון

בזכות הפגת המתח בשרירים, הורדת הלחץ ממערכת העצבים וריענון מצבורי האנרגיה ששימוש קצר ב-Respine4u מספק, מומלץ מאד להשתמש בו למנוחה קצרה לאחר כל אימון או פעילות פיזית מאומצת. השימוש ב-Respine4u ירפה את השרירים ויחזיר את הגוף למצב של רגיעה, הרפיה, מתח מאוזן של השרירים, חזרה למנח סימטרי ושקט כללי.

מדיטציה ושינה רציפה, עמוקה ויעילה

השימוש ב־Respine4u יכול להיעשות גם למטרת מדיטציה ושינה רציפה, עמוקה ויעילה. תכנון המשטח נעשה כך שהמשתמש/ת נושם/ת נשימת בטן, מפחית את עומסי משקל הבטן והחזה המאפשרים מנוחה לגוף ולגב. אנשים הסובלים מכאבי גב, אנשים העוסקים במדיטציות מרובות או אנשים המתקשים להיכנס למצב של רגיעה מודעת בישיבה ישרה יכולים למצוא את Respine4u  כפתרון מעשי ואולטימטיבי.

בהתנסות נוכל לבחון יחד התאמה של Respine4u לצרכים שלך
 לפגישת התנסות השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

תנאי השימוש

פטור/הגבלת אחריות:

ה־Respine4u הינו מוצר נוחות ואינו מוצר רפואי ואינו מיועד לטיפול רפואי ועל כן, אם וככל והנך סובל מבעיה רפואית כלשהי, הרי שהנך נדרש להתייעץ עם הרופא המטפל טרם השימוש במוצר.

מובהר בזאת כי החברה לא תהיה אחראית ולא תכסה עלות כל נזק ישיר או עקיף שנגרמו/ייגרמו למשתמש עקב השימוש ב־Respine4u. נציגי החברה אינם מעניקים כל ייעוץ רפואי בנוגע לשימוש במוצר ועל כן אם וככל שהמשתמש זקוק לאישור רפואי לשימוש במוצר, הרי שקבלת אישור זה תהא באחריותו הבלעדית. לתשומת לב המשתמש, השימוש במזרן עלול לגרום לעיתים לתחושת אי נעימות ו/או בחילה ו/או הרגשת סחרחורת קלה.