Photo of beautiful pregnant woman sleeping in bed

Respine4u לנשים בהריון

להקל בכאבים, להרגיע, לנשום עמוק ואפילו לשכב על הבטן במהלך ההריון

הריון – את מוזמנת לעצום עיניים לנשום ולדמיין הריון רגוע, פחות עומס על הגב והאגן, עם פחות כאבי שרירים, פחות כאבי ראש, שחרור ומתן תנאים להפחתה ניכרת בעומסים פיזיים ורגשיים… ואפילו לשכב על הבטן בכל פעם שתחפצי…

במהלך כ-40-42 השבועות של היריון ובמהלך השבועות שלאחר הלידה, הגוף עובר תהליך טבעי של התאמה והשתנות.  מערכת העצבים, שכוללת את המוח, את חוט השדרה ואת העצבים הפרושים בגופנו, מאפשרת לנו לחוות את גופינו בכל יום מחדש ובפרט תהליכים מורכבים כמו הריון.

תפקיד עמוד השדרה, השלד והרקמות הרכות הוא לאפשר לנו ללכת, להתכופף, להסתובב ימינה ושמאלה, לעלות מדרגות, לשאת את משקל גופנו ואף משקל חיצוני לגופנו, כגון סלקל עם תינוק, או דחיפת עגלת סופר. כאשר בכל התפקודים הללו עמוד השדרה מגן על חוט השדרה המחובר למוח ולכל רשת העצבים.

במהלך ההריון תהליך ההשתנות של הגוף כולל שינויים באלסטיות הרקמות, התארכות וכווץ על מנת ליצור את מרחב ההתפתחות עבור העובר.  כמוכן את המרחב שדרכו תתבצע הלידה בסופו של התהליך.  את כל התהליך הזה מנהל עבורנו המוח באמצעות מערכת תקשורת בין המוח לגוף הנקראת מערכת העצבים המרכזית.  כחלק מהשינוי ברקמות הגוף בזמן ההריון, כאשר נוצר לחץ על חלק כלשהו במערכת העצבים, הקשר החיוני הזה בין המוח לגוף, עלול להשתבש והמוח משדר לנו כאב.

נמצא שעוד לפני הופעת הכאבים, תוך כדי הצטברותם של הלחצים, מופיעים סימנים מקדימים שמעידים על כך.  מרגישים אותם כאי נוחות בגוף, חוסר שקט, עצבנות, חוסר יכולת לנוח, להירגע, להירדם ולישון ברצף.

בשלב מתקדם עם הצטברות נוספת של הלחצים על עמוד השדרה, על הדיסקים, על החוליות ועל שורשי העצבים המסתעפים מעמוד השדרה, מתחילים להרגיש רמות שונות של כאב והפרעה ממשית לתפקוד, ליכולת לעשות דברים, בקיצור הפרעה לאורח החיים.

התחושה הזו של מגבלות ואי היכולת לעשות מה שרוצים, היא אותות שהמוח משדר לנו על מנת להגן ולשמור על גופנו ולמנוע תנועות מסכנות.  כל אישה בהיריון מרגישה במהלך ההיריון כאבים, הם יכולים להיות כאבי גב תחתון, כאבים באגן, תחושות לחץ שונות, כאבי גב, כאבי צוואר וכאבי ראש באופן כללי. צריך להבין שכל תחושות הכאב האלו משודרות על ידי המוח כאותות התראה על הפרעת תקשורת בגוף.

כאבים הם רק קצה הקרחון כמו שאומרים, כאבים הם התראה במערכות הגוף הדורשת הקשבה והתייחסות לא רק בהיריון, גם אחרי הלידה ובכלל מהיום והלאה בהתחשב באילוצי החיים המודרניים.

הבשורה החדשה היא שאפשר לתת מענה, ללא הפעלת כוח חיצוני, בנוחות ובקלות, ממש בלי מאמץ לצמצם התראות והפרעות אלו באופן משמעותי.

פה המקום להדגיש שהקשב לתחושות הגוף והיכולת להגיב מבעוד מועד ותוך כדי התהליך, חשובים הן למהלך ההריון והן להתאוששות הגוף בתקופה שלאחר הלידה.

לשם כך במיוחד עבור נשים בהיריון פותח Respine4u – מוצר חדשני, שמאפשר לשכב על הבטן בכל מהלך ההיריון ממש עד ללידה ואפילו בחדר הלידה.  Respine4u מאפשר לצמצם את הצטברות הלחצים בצורה משמעותית על ידי תהליך של הרפיה, של הקלה ושל שחרור ורגיעה יומיומיים.

Respine4u פותח לשימוש ביתי נוח וקל, בזמינות 24/7 על מנת שיהיה נגיש בכל רגע להגיב לתחושות, למיחושים, לאי שקט, להרגשה שחייבים לנוח ולהירגע – להגיב מיד ולא לתת לזה להתדרדר למצוקה גדולה יותר.  הזמינות והנגישות המיידיים, בכל עת ובכל שעה, אם בסופי שבוע ואפילו באמצע הלילה, משמעה שיש לך מענה למצוקות המלוות את ההריון ללא תלות בגורם חיצוני, ללא צורך לצאת מהבית, מבלי צורך לתאם גם לכאב שמופיע לפתע.

אנו מאמינים שלכל אישה החכמה והאינטואיציה לדעת מה נכון עבור הגוף שלה להבין ולזהות את הפוטנציאל ואת החשיבות במתן הכלים הנכונים לשימור והתחזקות.

מבחינת האישה שבהיריון, Respine4u פותח את האפשרות להקשיב לגופה ולהגיב תגובה מהירה שתאפשר למנוע הצטברות לחצים המובילים לתופעות לא רצויות. הפעם לא צריך להמתין עד שכבר אי אפשר לסבול ועד שמרגישים שחייבים לעשות משהו בסגנון "כיבוי שריפות", תרופות משככות כאבים, או לחילופין טיפול אלטרנטיבי המחייב טרחה לא מעטה בתיאום וזמינות מוגבלים.

כאמור המניעה חשובה לא פחות גם בלי קשר לתחושות וסימנים מעידים, פשוט לשחרר ולהרגיע בכל הזדמנות גם אם את לא מרגישה כאבים.  דמייני לעצמך שכיבה על הבטן, משחררת, מרגיעה, נמנום ואף שינה עמוקה, בשקט בשלווה, ברוגע, שבזמן הזה המוח בתקשורת טובה יותר עם הגוף, בתנאים משוחררים מלחצים מיותרים על מערכת העצבים, לטובת ניהול ההיריון והתפתחות מרחב הלידה.

עכשיו כשאת יכולה לעשות משהו חשוב ומשמעותי בשביל עצמך, המלצתנו לשלב את השימוש ב Respine4u  בשגרת היום. להגיב לכל אי נוחות או כאב אפילו קל.  למשל לקום בשבת בבוקר עם סימנים שמעידים שלא בדיוק ישנו טוב בלילה ואיננו יודעים למה זה קרה ולזכור שהמוח שלנו יודע, הגוף שלנו יודע.  וכדאי שנשחרר את הלחצים בהזדמנות הראשונה. עוד לפני התחלת הפעילות היומית. 5-15 דקות עם Respine4u וכל היום יראה אחרת.  עכשיו זו ההזדמנות שלך לתת לעצמך את הזמן החיוני כדי למנוע את המשך הצטברותם של הלחצים ועל מנת להשקיע בבריאות ולהוציא מעצמך את הטוב ביותר.  כי אי הנוחות או הכאב יכולים להיות נקודת המוצא לשאר היום שעלול להיות גם פחות טוב.

המידע המונגש כאן על ידי חברת גיבוי יומי בע"מ, יצרנית מוצר הנוחות Respine4u שפותח לשימוש ביתי על פי תפיסת הכירופרקטיקה הכללית [ההוליסטית], מסופק למטרות חינוך, בידור, העשרה ומיועד לשיתוף ידע ומידע בלבד.

 

מידע זה אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ו/או טיפול מכל סוג.  חברת גיבוי יומי בע"מ אינה לוקחת שום אחריות על השימוש או אי השימוש במידע זה.

 

המידע אמנם מבוסס על  הוביק מחקר בע"מ (Haavik Research Limited) ומיועד לעודד אותך למודעות לבריאות בכלל ובפרט, אך בכל הנוגע לבריאות גופך יש להתבסס על מאפייני אורח החיים שלך, הלמידה העצמית והמחקר שלך ובשיתוף שלך עם אנשי מקצוע מומחים בתחום הבריאות.

מאמר זה מבוסס על מידע מחקרי מ- Haavik Research Limited

אהבת? שתף את הפוסט!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

תנאי השימוש

פטור/הגבלת אחריות:

ה־Respine4u הינו מוצר נוחות ואינו מוצר רפואי ואינו מיועד לטיפול רפואי ועל כן, אם וככל והנך סובל מבעיה רפואית כלשהי, הרי שהנך נדרש להתייעץ עם הרופא המטפל טרם השימוש במוצר.

מובהר בזאת כי החברה לא תהיה אחראית ולא תכסה עלות כל נזק ישיר או עקיף שנגרמו/ייגרמו למשתמש עקב השימוש ב־Respine4u. נציגי החברה אינם מעניקים כל ייעוץ רפואי בנוגע לשימוש במוצר ועל כן אם וככל שהמשתמש זקוק לאישור רפואי לשימוש במוצר, הרי שקבלת אישור זה תהא באחריותו הבלעדית. לתשומת לב המשתמש, השימוש במזרן עלול לגרום לעיתים לתחושת אי נעימות ו/או בחילה ו/או הרגשת סחרחורת קלה.