Respine4u

היכולת להגיב ולטפל בעצמי בזמני החופשי, 24/7 ללא הגבלת זמן ולפי הצורך.
להקלה, רגיעה ושחרור לחצים המצטברים אצלנו עם השנים, ביום יום ובכל יום.

Respine4u מפחית לחצים ועומסים מעמוד השדרה. השכיבה על הבטן, מעבירה את עומסי הגוף ממערכת הגב ומפזרת אותם על פני שטח הגוף הקדמי ואל שילוב חומרים ויסקואלסטיים במספר כיווני הרפיה שונים.

ההפחתה בלחצים, מאפשרת למוח לשחרר רקמות רכות, שרירים, רצועות וגידים, להוריד לחצים מעמוד השדרה, מהחוליות והדיסקים ולהחזיר את חוליות עמוד השדרה למקומן הטבעי. כתוצאה מכך משתחררים לחצים ממערכת העצבים, שלרוב הם הסיבה הראשונית לכאבים, נוצרת רגיעה והפחתה בכאבים.
שחרור הלחצים מאפשר קשר טוב יותר בין הגוף למוח, באמצעות מערכת העצבים, העברת מידע על המתרחש בגוף והפעלת המוח לשיפור ותיקון המצב. זהו למעשה תהליך הריפוי הטבעי. במקביל התנועתיות הפנימית העדינה של הרקמות הרכות, עמוד השדרה והשלד משפרת את המנח הסימטרי ואת התקשורת והפיקוח של "המחשב הגדול" המוח שלנו, המותאם במיוחד לנו, לטובת שליטה בכל תפקודי גופנו בכל רגע נתון.
חוט השדרה – קו החיים, מעביר הוראות הפעלה לתיאום בין המוח והגוף על ידי איסוף אינפורמציה מאיברי הגוף והעברתה למוח ולהיפך. חוט השדרה והמוח הם מערכת העצבים המרכזית. זו המערכת הראשונה בהתפתחות העובר. המוח וחוט השדרה מהווים את מערכת העצבים המרכזית. בין מערכת העצבים המרכזית לשאר הגוף מקשרת מערכת העצבים ההיקפית (הפריפריאלית).

מערכת זו עם כל שלוחותיה חשובה במיוחד ולכן מוגנת על ידי חוליות, דיסקים ורקמות מסוגים שונים. חוט השדרה והמוח מוגנים על ידי עמוד שדרה כאשר הוא גמיש, שלם, ומתפקד כפי שתוכנן. בעמוד השדרה ישנן 33 חוליות
(7 חוליות צוואריות, 12 חוליות חזה, 5 חוליות מותניות, 5 חוליות העכוז, 4 חוליות קטנות, שלעיתים הן מאוחות ונקראות "עצם הזנב"). בין החוליות מפרידים דיסקים שמהווים מעין בולם זעזועים בין החוליות. עמוד השדרה נושא את משקל הגוף ומאפשר גמישות ותנועה. תנועה זו של החוליות והשרירים שסביבן חשובה לטובת העברה מדויקת של סיגנל עצבי והוראות ההפעלה בין המוח והגוף.

בין החוליות ישנן 24 דיסקים המתפקדים כבולם הזעזועים של עמוד השדרה, אשר נושא את משקל הגוף ומאפשר גמישות, תנועה ומעבר אינפורמציה למוח. במרכז החוליות תעלה חלקה, שדרכה עובר חוט השדרה. כל תזוזה קלה, תת תזוזה של חוליה, פוגעת בחופשיות התנועה ומעבר האינפורמציה בחוט השדרה ובעצבים הסמוכים לה ופוגעת לכן ביכולת ניהול המוח את תפקודי הגוף. תת תזוזה גורמת לגוף לתפקד באופן חלקי או לקוי ולממש פחות מ־100% – מיכולותיו ולכן עשויה להחליש ולפגוע במגוון תפקודי הגוף ולגרום להתפתחותן של מחלות.

איך זה עובד?

מחזיר את האיזון הטבעי למערכת הגב והאגן

שכיבה במנח מאוזן, סימטרי והפחתת משקל הבטן והחזה תוך פיזור הלחצים ממערכת הגב, מאפשרים את שחרורן ההדרגתי של הרקמות הרכות במערכת הגב, תנועתיות והפעלה עדינה של השרירים שסביב עמוד השדרה והכל בהתאם לסימטריה מאוזנת וטבעית ללא הפעלת כוח

מאפשר רגיעה מוחלטת לשרירים – כמו ציפה על מים

הפחתת המשקל של הבטן והחזה ופיזור הלחצים ממערכת הגב כמוהו כציפה במים, ממש הידרותרפיה יבשה. במצב ציפה שכזה מושגת הרפיה ורגיעה של השרירים בגוף תוך כדי תנועתיות עדינה וריווח בין החוליות

מחזיר את הסימטריה הטבעית שלנו

במהלך היום אנו נאלצים להתפשר על המנח הסימטרי, למשל בישיבה על כיסא משרדי שבסיסו זז כל הזמן, ליד שולחן ועבודה מול מחשב. נהיגה, נשיאת משאות אפילו קלים, כגון תיק, ילקוט, או סלסלת תינוק. שחרור והרפיה של הרקמות הרכות תוך תנועה עדינה של השרירים סביב עמוד השדרה מאפשר החזרת המערכת לאיזון וסימטריה.

מאפשר לגוף להיכנס למצב של מדיטציה ורגיעה

בשל השילוב של מנח הגוף, נשימה סרעפתית, מה שמכונה נשימת בטן עמוקה, דיקומפרסיה של עמוד השדרה (תהליך הרווח בין החוליות) ועוד, משתחררים הלחצים בגוף ולמעשה הוא נכנס למצב של מדיטציה ורגיעה עמוקה.

שומר על עמוד השדרה שלנו

מפני צבירת לחצים במהלך היום כתוצאה מישיבה בעבודה, בנסיעות ובבית, בעבודה מול מחשב וצגי הטלפון ותוך הטיית הצוואר לפנים. לחצים אלו משתחררים תוך כדי השימוש בRespine4u ומתאפשרת חזרה לתפקוד תקין של עמוד השדרה ושיפור במערכות הגוף בניהול המוח ומערכת העצבים.

מבנהו הייחודי של Respine4u מאפשר לו לעבוד ב3 מישורים:

​1. שכיבה עם הפנים כלפי מטה ושקיעת הבטן והחזה. הפחתת העומס ממערכת הגב, נשימה עמוקה המעלה ומורידה את הגוף ומייצרת תנועה פנימית חיונית.
2. הפחתת המתח מהשרירים והגדלת המרווחים הבין חולייתיים, תוך כדי תנועה פנימית עדינה.
3. תזוזה של האגן ומערכת הגב בטווח תנועה טבעי לשחרור לחצים מעצמות הירך, האגן והכתפיים ופתיחת הכתפיים.

היתרונות של Respine4u

ד"ר מנדי מספר: "ישבנו ימים ולילות על הבנת ותכנון המוצר, שעדיין לא היה קיים אז. רונן למד את מבנה מיטת הכיוונונים הכירופרקטית, ושמע ממני על אילו אפיונים חשובים צריך להקפיד, ביחס למוצר, ולמבנה הגוף העובר שינויים אצל נשים בהריון. היה חשוב לנו שהמוצר יוכל לשמש אותן לאורך כל מהלך ההיריון ועד הלידה. עוד לא הבנו אז את החשיבות, שיש למוצר גם אחרי הלידה". Respine4u מומלץ לשימוש לנשים בהריון כן, גם בחודש תשיעי ולכל מי שמוקיר את גופו ומעוניין לשמור עליו לאורך זמן. שימוש יומיומי ב-Respine4u עוזר לנו לשמור, לשקם ולתחזק את בריאות עמוד השדרה.

בהיריון למשל הגוף משתנה כל יום, המשקל עולה, הגוף נערך ומארגן מקום להתפתחות העובר בקרבנו ומתחילה פעילות הורמונלית שעיקרה שחרור רצועות, גידים ושרירים. כל אלה גורמים לחוסר איזון והפרעה ליציבות של עמוד השדרה והאגן. נגרמות תזוזות של חוליות ודיסקים היוצרים לחץ על רקמות רכות ועל מערכת העצבים. הלחץ הזה מתבטא בין השאר בדלקות, בהפרעה לתפקוד המערכת העצבית ובפגיעה ביכולת הניהול של המוח את הגוף. כתוצאה מכך לרוב אנו עשויות להרגיש אי נוחות, עייפות, כאבים, תשישות ולחץ רגשי. על ידי שכיבה על Respine4u אנו משחררות את הלחצים המופעלים על מערכת הגב שלנו ומאפשרות לחוליות להתרווח ולחזור אל מקומן הטבעי. שימוש יומי ב־Respine4u יכול להקל על אי הנוחות, על הכאבים ולסייע במניעת הצטברות נזקים עתידיים.

מונע הצטברות נזקים

מונע הצטברות נזקים

יכול למנוע תת תזוזות בעמוד השדרה לפני שהן מחמירות ומצטברות לכדי נזק ממשי. החזרת הגוף לאיזון בסוף כל יום מאפשר לגוף להתחיל מחדש, במצב מאוזן, במינימום תקלות.

עוזר לשקם את הגוף

עוזר לשקם את הגוף

עמוד השדרה והחוליות הם מעין ארון החשמל/תקשורת של הגוף. לחץ של חוליה על עצבים ("חוטי החשמל") פוגע בתקשורת של המוח עם הגוף וכך גם בתפקוד של איברים, בלוטות ושרירים.

מקל על כאבי גב

מקל על כאבי גב

כאבי גב זמניים ומתמשכים הנם מנגנון התרעה של הגוף על הצטברות לחצים במערכות הגוף. הם לא קורים פתאום, אלא אם מדובר בטראומה (למשל תאונת דרכים). בד״כ הם תוצאה של לחץ מתמשך ומצטבר, דלקות וכד׳. לחצים יכולים להביא לשחיקה של דיסקים וחוליות, אשר מפעילים לחץ על חוט השדרה וכך נוצרות דלקות ואף כאבי גב כרוניים.

מייעל את מערכת העיכול

מייעל את
מערכת העיכול

בזכות תכנון מכוון להפחתת ופיזור הלחצים מעמוד השדרה ומחוט השדרה ובזכות הפעלת נקודות תמיכה באזורים שמעוררים את מערכת העיכול. Respine4u מייעל את תנועת המעיים (פריסטלטיקה) בכיוון הרצוי ומעלה במעט את טמפרטורת הבטן וכך אף משפר קצב חילוף החומרים. לפעילות מעיים תקינה ישנה חשיבות רבה בספיגת המזון ולתפקוד מיטבי של המערכת החיסונית.

עוזר לשחרר
לחצים רגשיים

עוזר לשחרר
לחצים רגשיים

אורח החיים המודרני אנחנו נתונים ללחצים רגשיים רבים, בבית, בעבודה, בנסיעות על הכביש, בחיבור שלנו למדיה המציפה אותנו במידע רב ובחדשות שרובן שליליות, לחצים רגשיים אלו קשורים ללחצים מצטברים בעמוד השדרה ובגוף. ההרפיה והרגיעה של מערכת הגב שמתאפשרים על ידי השימוש ב־Respine4u מעניקים תנאים מצוינים להרגעת והפחתת רמת הסטרס הרגשי.

מסייע לייעל את תפקוד המערכת החיסונית

מסייע לייעל את תפקוד המערכת החיסונית

תפקוד מערכת החיסון תלוי מאוד בתפקודי המעיים אך הוא גם קשור ומנוהל על ידי בלוטת המגן; עצבוב בלוטת המגן – מגיע מהעצבים שיוצאים מחוט השדרה ועוברים מתחת לחוליה T2. לחצים יומיומיים מצטברים בעמוד השדרה ועלולים לפגום בתקשורת של המוח עם האיברים השונים. כאמור Respine4u מאפשר הפחתה ניכרת בלחצים ובפרט הפרעות בתפקודים מסוג זה.

עוזר להרפות שרירים לאחר מאמץ פיזי

עוזר להרפות שרירים לאחר מאמץ פיזי

בסוף כל אימון מקפידים על מתיחות, שחרור והרפיית השרירים לאחר המאמץ, כדי לעבור בהדרגה מבוקרת ממצב של פעילות למנוחה והתאוששות בין האימונים. שימוש ב־Respine4u משחרר לחצים פיזיים מעמוד השדרה והאגן ומשחרר את לחצי כוח הכבידה מעמוד השדרה ומהגוף. שילוב של שתי פעולות אלו מאפשר לחוליות להתרווח, מקל על פעולת השרירים, מרפה, מאזן ומאפשר לגוף להתאושש מהאימון ולהתחדש בצורה מיטבית.

יכול להקל על
בצקות ודליות

יכול להקל על
בצקות ודליות

בצקות ודליות נגרמות בעיקר עקב בעיות ניקוז נוזלים מהרגליים והידיים. עיקר פעולת זרימת הדם ברגליים, מווסתת על ידי העצבים העוברים דרך חוליה L5. שימוש ב-Respine4u משחרר את כל החוליות בעמוד השדרה בין היתר גם חוליה L5 (החוליה התחתונה בעמוד השדרה המתני), כך משתחרר הלחץ העצבי וזרימת הדם וניקוז הדם מהרגלים משתפרים אף הם.

יכול לעזור במקרים
של פיברומיאלגיה

יכול לעזור במקרים
של פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה (דאבת השרירים), הצטברות לחצים ומתחים בנקודות רבות בשרירים וברקמות חיבור הצטברות לחצים אלו מושפעת מאוד מהתפקוד של המערכת העצבית. שימוש ב־Respine4u משחרר לחצים, מאזן את השרירים, רקמות החיבור והשלד וכך מספק תגובה מיידית שמביאה למרגוע בכאבים.

יכול לעזור בשיקום טבעי של בלטים ופריצות דיסק

יכול לעזור בשיקום טבעי של בלטים ופריצות דיסק

כל מקרה של בלט או פריצת דיסק הוא ייחודי. יש 24 דיסקים שונים בעמוד השדרה, וכל דיסק יכול לבלוט/לפרוץ לפחות לשלושה כיוונים עיקריים. רוב האבחנות של פריצת דיסק הן שלבי הדרדרות של בלט דיסק. הבלט נגרם כתוצאה מחוסר יציבות של החוליות מעל ו/או מתחת לדיסק שמפריד בין החוליות. במקרים רבים הריווח בין החוליות שנוצר בשכיבה על Respine4u, מסייע לדיסקים לספוח נוזלים ולחזור למקומם המקורי שבין החוליות.

אופן השימוש ב־Respine4u

טרם השימוש מומלץ למקם את Respine4u במרכז המיטה עליה ישנים וזאת על מנת לשמור על בטיחות מרבית בזמן השימוש.
לאחר המיקום יש לשכב עליו כך:

מומלץ להניח את הידיים משני צדי המשטח או באופן כזה שבו הן מושטות מעט קדימה בהתאם לנוחותכם. כך מתאפשרת פתיחת בית החזה ומשיכת הכתפיים לאחור.

מנוחה בסוף יום

השימוש היומיומי מומלץ מאד בסמוך לשנת הלילה ככל הניתן. כך תתאפשר רגיעה פיסית ורגשית ושחרור של מערכת הגב, אשר יובילו לשנת לילה טובה ואפקטיבית עם פחות לחץ על מערכות השלד והעצבים. אפשר ואף מומלץ להתחיל את שנת הלילה על Respine4u ולעבור בהמשך לשינה רגילה על המיטה. שינה שתתחיל על Respine4u מבטיחה שנת לילה יעילה ומרגיעה ואף רציפה יותר באופן משמעותי. אך ובעיקר מאפשרת למוח לבצע ביתר קלות את תהליכי ההחלמה של הגוף מכיוון שחלק מהעבודה נעשה באמצעות השימוש ב-Respine4u.

אחרי אימון

בזכות הפגת המתח בשרירים, הורדת הלחץ ממערכת העצבים וריענון מצבורי האנרגיה ששימוש קצר ב-Respine4u מספק, מומלץ מאד להשתמש בו למנוחה קצרה לאחר כל אימון או פעילות פיזית מאומצת. השימוש ב-Respine4u ירפה את השרירים ויחזיר את הגוף למצב של רגיעה, הרפיה, מתח מאוזן של השרירים, חזרה למנח סימטרי ושקט כללי.

מנוחת צהריים

אפשר להשתמש ב-Respine4u כחלק משגרת היום באמצעות צירופו לנוהל מנוחת הצהריים שלנו או תחליף זריז ומרגיע למי שאורח החיים אינו מאפשר לו לנוח מנוחה מלאה. בזכות נשימת הבטן, מנוחה של חצי שעה על Respine4u יכולה לספק את אותה כמות אנרגיה כמו 2-3 שעות שינה. במקרים של עייפות קיצונית ניתן גם להתחיל את המנוחה על ה-Respine4u ולעבור לפי הצורך לשינה רגילה.

מדיטציה ושינה רציפה, עמוקה ויעילה

השימוש ב-Respine4u יכול לשמש למטרת רגיעה, מדיטציה ושיפור איכות השינה לרציפה, עמוקה ויעילה. תכנון המשטח נעשה כך שהמשתמש/ת נושם/ת נשימת בטן, מפחית ומפזר את עומסי משקל הבטן והחזה ומתאפשרת מנוחה לגב ומערכות הגוף. הסובלים מכאבי גב, לעוסקים בנשימה ומדיטציה, או אנשים המתקשים להיכנס למצב של רגיעה מודעת בישיבה ישרה יכולים למצוא את Respine4u כפתרון מעשי ואולטימטיבי.

בהתנסות נוכל לבחון יחד התאמה של Respine4u לצרכים שלך
 לפגישת התנסות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

תנאי השימוש

פטור/הגבלת אחריות:

ה־Respine4u הינו מוצר נוחות ואינו מוצר רפואי ואינו מיועד לטיפול רפואי ועל כן, אם וככל והנך סובל מבעיה רפואית כלשהי, הרי שהנך נדרש להתייעץ עם הרופא המטפל טרם השימוש במוצר.

מובהר בזאת כי החברה לא תהיה אחראית ולא תכסה עלות כל נזק ישיר או עקיף שנגרמו/ייגרמו למשתמש עקב השימוש ב־Respine4u. נציגי החברה אינם מעניקים כל ייעוץ רפואי בנוגע לשימוש במוצר ועל כן אם וככל שהמשתמש זקוק לאישור רפואי לשימוש במוצר, הרי שקבלת אישור זה תהא באחריותו הבלעדית. לתשומת לב המשתמש, השימוש במזרן עלול לגרום לעיתים לתחושת אי נעימות ו/או בחילה ו/או הרגשת סחרחורת קלה.