אודות

חברת גיבוי יומי בע"מ מפתחת ויצרנית Respine4u, הוקמה על ידי ד"ר רונן מנדי, כירופרקט ורונן טוכפלד, מהנדס בשנת 2006.
חברת גיבוי יומי בע"מ שמה לעצמה מטרה להנגיש את Respine4u כפיתרון פורץ דרך בתחום
כאבי הגב ושחרור הלחצים המצטברים בעמוד השדרה ובמערכת העצבים. Respine4u דרוש היום לכולנו בשל אילוצי אורח החיים המודרני

איך זה התחיל?

ריספיין התחיל כפיתוח להקלה יומיומית, שחרור ורגיעה בקרב נשים בהריון שסבלו מכאבי גב ואגן בתקופת  ההיריון. במהלך שנות הפיתוח ומתוך הנסיון החיובי הרב שהצטבר בקרב המשתמשות ובני משפחותיהן, Respine4u נרשם כפטנט בינלאומי והתגלה כפיתרון יעיל ונגיש עבור קשת רחבה מציבור הסובלים מבעיות גב כגון: נהגים, אחיות, רופאים, אנשים שעובדים שעות רבות ביום בישיבה מול מסכים, ספורטאים שנפצעים פציעות גב, אנשים אחרי תאונות ועוד. Respine4u מאפשר למשתמשיו להגיב בזמן אמת, להתניע תהליך הפיך מצבירת הלחצים ואף למנוע החמרה במצב, כל זאת כבר עם זיהוי הסימנים הראשונים לכאבי הגב – מהקל ועד לחמור ביותר. גם אלו שהתפקוד היומיומי שלהם הפך למאוד מוגבל למשל בשל בלט או פריצת דיסק. בפיתוח שמנו דגש על הנוחות, קלות השימוש והזמינות למשתמשים. איכות המוצר מאפשרת התאמה לכל אחד מבני המשפחה באלפי שימושים לאורך השנים.

צוות Respine4u

ד״ר רונן מנדי

פיתוח מדעי ומייסד

רונן, כירופרקט מ־1998 והוגה הרעיון. לאחר שחווה על בשרו את יכולות הריפוי של הכירופרקטיקה, ד״ר רונן מנדי, מקדיש את חייו לתחום. את הרעיון למוצר הגה עוד במהלך לימודי הדוקטורט והסטאז', אך רק ב־2006 החל בפיתוחו ביחד עם המהנדס ואיש היישום, רונן טוכפלד. מקפיד להשתמש ב־Respine4u מספר פעמים במהלך השבוע ובמיוחד בסופי השבוע.

רונן טוכפלד

מנכ״ל ומייסד

רונן, מהנדס תעשייה וניהול, מ־2006 מנכ"ל גיבוי יומי בע"מ. החל לעסוק בתחום ייחודי זה מתוך הניסיון האישי עם בעיות הנובעות מלחצים על עמוד השדרה ומערכת העצבים. מנהל המיזם משלב הרעיון הראשוני דרך פיתוח המוצר והידע הכרוך בו, רישומו כפטנט במרבית מדינות העולם והמעבר מפיתוח לייצור סדרתי. מקפיד להשתמש ב־Respine4u במהלך כל ימי השבוע ואף מספר פעמים ביום בהתאם לעומסים ואפילו בחו״ל בשהיה לצורכי עבודה ובמיוחד בחופשה.

ברק סקלס

פיתוח עסקי שיווק והטמעה

ברק, במקור פיזיקאי שצבר ניסיון עשיר בתחום ההייטק בתפקידים שונים. מאז הרחיב פעילות כיזם במגוון תחומים – ובקידום והשראה לאורח חיים בריא. מקפיד להשתמש ב־Respine4u, בסמוך לאימוני ספורט ולפני השינה לתחזוקה שוטפת ומניעת נזק מצטבר.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

תנאי השימוש

פטור/הגבלת אחריות:

ה־Respine4u הינו מוצר נוחות ואינו מוצר רפואי ואינו מיועד לטיפול רפואי ועל כן, אם וככל והנך סובל מבעיה רפואית כלשהי, הרי שהנך נדרש להתייעץ עם הרופא המטפל טרם השימוש במוצר.

מובהר בזאת כי החברה לא תהיה אחראית ולא תכסה עלות כל נזק ישיר או עקיף שנגרמו/ייגרמו למשתמש עקב השימוש ב־Respine4u. נציגי החברה אינם מעניקים כל ייעוץ רפואי בנוגע לשימוש במוצר ועל כן אם וככל שהמשתמש זקוק לאישור רפואי לשימוש במוצר, הרי שקבלת אישור זה תהא באחריותו הבלעדית. לתשומת לב המשתמש, השימוש במזרן עלול לגרום לעיתים לתחושת אי נעימות ו/או בחילה ו/או הרגשת סחרחורת קלה.