הבשורה החדשה בתחום כאבי הגב

מוצר ייחודי, חדשני, פיתוח ישראלי, פטנט עולמי

הנכם מוזמנים לפגישת התנסות

בואו להבין איך לטפל במה שהרגשתם עד עכשיו, על מנת שלא תצטרכו לחשוב על מה יכול להיות מצבכם בעוד מספר שנים.

לתיאום פגישת התנסות
השאירו פרטיכם

לאחר השארת הפרטים,
נציג יחזור אליך תוך 48 שעות.

כאבי הגב

כאשר הגב שלך תפוס וכואב לך במשך זמן, לעיתים מספר חודשים, זה משפיע על החיים בכל הרמות – ממצב הרוח ועד שריכת שרוכים.
גם כשמתרגלים לחיות עם הכאב, הוא מפריע לפעולות הכי פשוטות ויש כאלו שגם השינה מופרעת והיכולת להיות עם הילדים, הנכדים, ובחברת בני המשפחה וחברים אתה פשוט לא אתה.
מתפתחת תודעת נכות ומוגבלות החוזרת על עצמה שוב ושוב – אני לא מה שהייתי, אני חושש ולא מצליח לעשות את מה שאני באמת רוצה. מתפתחת דאגה ותסכול שרוב הפתרונות שניסיתי עזרו לזמן מוגבל ומדאיג אותי מה יהיה מצבי בעוד מספר שנים.
אורח החיים המודרני כרוני, לא ניתן לשינוי כמעט, אך גופנו לא חייב להיות במצב של כאבים כרוניים.
החדשות הטובות הן שהמצב הפיך!

הבשורה החדשה של Respine4u היא
שהוא מאפשר לעצור את תהליך ההתדרדרות!

בהקלת הכאב, בשחרור, רגיעה, כל אלו מאפשרים לגוף את הריפוי הטבעי. ריספיין מחזיר את השליטה לידיים שלך. להתחזק ולהשתפר בבית, בנוחות של הבית, ללא מאמץ.

משתמשים מעידים

מה זה ריספיין ואיך זה עובד?

מה זה ריספיין
ואיך זה עובד?

Respine4U – מוצר הנוחות שפותח על פי עקרונות הכירופרקטיקה ומיועד לאפשר לאנשים בנוחות וזמינות אצלם בבית בזמן המתאים להם – להקל על כאבים, להרגיע ולשחרר לחצים מהגוף בנוחות וללא מאמץ.
Respine4U פותח מאחר וזיהינו את העדר הפיתרון הזמין והנוח ובתחום כאבי הגב ושאנשים נמנעים מלטפל בעצמם, דוחים ומתדרדרים עד לירידה משמעותית בתפקוד. הפיתוח התמקד בלאפשר שליטה של האדם בעוד שרוב הפתרונות הקיימים היום בתחום הטיפול בכאבי גב דורשים תיאום טיפולים, מאמץ, או מלווים בתרופות משככות כאבים ולעיתים אף פתרונות פולשניים

טרם השימוש מומלץ למקם את Respine4u במרכז המיטה עליה ישנים וזאת על מנת לשמור על בטיחות מרבית בזמן השימוש.
לאחר המיקום יש לשכב עליו כך:

 • שהרגליים והירכיים ממוקמות על המיטה מחוץ למשטח Respine4u,
  ורק האגן מונח על חלקו האחורי
 • הבטן והחזה מונחים על החלק המרכזי והראש בין הכריות בחלק הקדמי
  בשקע המיועד לכך
 • ניתן לתמוך את השוקיים וכפות הרגליים בכרית על מנת להפחית עומס
  מאצבעות הרגליים

מומלץ להניח את הידיים משני צדי המשטח או באופן כזה שבו הן מושטות מעט קדימה בהתאם לנוחותכם. כך מתאפשרת פתיחת בית החזה ומשיכת הכתפיים לאחור.

Respine4u עובד על המשולש: מוח – מערכת עצבים – עמוד שדרה ולכן ברגע שריספיין מאפשר הפחתת לחצים מעמוד השדרה, הכאב מופחת ואף נעלם. ריספיין מעודד נשימה עמוקה, דיקומפרסיה של עמוד השדרה (רווח החוליות והורדת הלחצים מהדיסקים) ללא הפעלת כוח וכניסה של הגוף למצב מדיטציה, הנשימה היעילה הזו מאפשרת למוח – גוף ולמערכת העצבים את התקשורת ואת תהליך הריפוי הטבעי ומהר מאוד הגב מגיב בהתאם. כך מתאפשר למוח ולגוף לסדר ולחזור לעצמם, להתחדש ולשמור על היכולת הזו.

בהתנסות נוכל לבחון יחד התאמה של Respine4u לצרכים שלך
 לפגישת התנסות השאירו פרטיכם

למי Respine4u מתאים?

לכל מי שסובלים מכאבי גב מדי פעם, מגב תפוס ועד למי שסובלים מכאבי גב רוב הזמן בדרגות כאב שונות.

 • אנשים שעברו טיפולים שונים מטיפולים קלים, דרך צריכת תרופות משככות כאבים ועד טיפולים חודרניים ומרגישים עדיין שהבעיה נמצאת בגב.
 • אנשים שכאבי הגב משפיעים על המצב רוח שלהם, על ההתנהגות שלהם, על החרדה הנגרמת לאנשים סביבם, על התפקוד היומיומי, על הזוגיות, על העבודה ועל החיים החברתיים שלהם.
 • לאנשים עם כאבי גב כעניין שבשגרה, הממשיכים להיות פעילים בבית, בעבודה וללא המגבלות של חוסר יכולת לשכב באופן עצמאי על גבי מוצר. לכם Respine4u מתאים ונחוץ, התחילו להחזיר את השליטה על הגב שלכם, על הגוף שלכם, על החיים שלכם, בקלות, בנוחות בזמינות 24/7 בביתכם.
 • אנשים בכל הגילים מגיל ילדות והתפתחות דרך אנשים עובדים, נשים בהיריון ועד לפנסיונרים וקשישים הרוצים לשמור על תפקודי גופם, על התנועתיות, ההתפתחות, העצמאות.
 • ספורטאים – על מנת להימנע מפציעות ספורט ולשפר ביצועים

נהגים

נהגים

ישיבה ממושכת ונהיגה בפקקים ועומסי התנועה יוצרת לחצים מצטברים בגב תחתון, צוואר וכתפיים. Respine4u חשוב וחיוני להקל בכאב, להרגיע ולשחרר לחצים אלו בסוף יום העבודה.

עובדי משרד

עובדי משרד

ישיבה הממושכת בעיקר מול מסכים במנח גוף לא סימטרי וללא תנועה מספקת, יוצרת לחצים וכאבים בגב התחתון, בצוואר ובראש. Respine4u חשוב לשימוש יומיומי בבית כדי להקל בכאב, להרגיע ולשחרר את הצטברות הלחצים.

ספורטאים

ספורטאים

הפעילות למען הבריאות ובוודאי בענפי הספורט המקצועי, מפעילה לחצים על השרירים, המפרקים והשלד. Respine4u חשוב וחיוני להקל בכאב, להרגיע ולשחרר לחצים אלו בהתאוששות בין האימונים ולאחר הפעילות הספורטיבית.

סבלים

סבלים

עבודה פיזית בעומסים משתנים, קניות בסופר, הרמת ילדים יוצרים לחצים על השרירים, על המפרקים והשלד.Respine4u חשוב לשימוש יומיומי בבית כדי להקל בכאב, להרגיע ולשחרר את הצטברות הלחצים.

נשים בהריון

נשים בהריון

השתנות הגוף והעליה במשקל יוצרים לחצים וכאבים במיוחד בגב התחתון, באגן ובשאר הגוף. Respine4u חשוב לשימוש יומיומי בבית להקלה בכאבים, רגיעה ולשחרור הלחצים תוך כדי שכיבה על הבטן במהלך ההיריון כולו.

אנשים בתקופת החלמה

אנשים בתקופת החלמה

בהתאוששות לאחר ניתוח, או מחלה, חשובה מנוחה ומניעת הצטברות לחצים וכאבים לתמיכה בהחלמה ובריפוי טבעי. Respine4u מהווה פתרון מצוין ומעניק את התנאים המתאימים בשכיבה רגועה על הבטן.

טייסים

טייסים

ישיבה מאולצת בלחצים פיזיים, רגשיים ובעומסים על הגוף, גורמים לכאבים והצטברות לחצים בגב, צוואר, כתפיים וראש. Respine4u חיוני להקלה, הרגעה ולשחרר לפני ואחרי הטיסה ומאפשר התאוששות מהירה כהכנה להמשך פעילות.

חיילים

חיילים

הפעילות המגוונת ברגיעה וחירום, גורמת לחצים, כאבים ואי נוחות הפוגעים ביכולת המבצעית ובשוטף ואף לנזק עתידי מצטבר. Respine4u חשוב לשימוש בהפוגות בין האימונים להקלה, רגיעה ולשחרור הלחצים ולמניעת הנזק המצטבר.

ילדים ונוער

ילדים ונוער

היושבנות, הירידה בפעילות והעליה בשימוש מסכים, יוצרים לחצים בגב, ראש וצוואר וגורמים לשינויים במנח הגוף כגון גב כפוף, כתפיים שמוטות וצוואר מוטה, הפוגעים בריכוז, הלמידה ובהתפתחות. Respine4u חשוב לצמצום הכאבים ובעיות אלו.

גיל הזהב

גיל הזהב

ההזדקנות, הירידה בפעילות, הישיבה הממושכת והשינויים הפיזיולוגים, יוצרים לחצים וכאבים המפריעים לתפקוד ולאיכות החיים. Respine4u, מאפשר להגיב מיידית לכל שינוי ותחושת אי נוחות או כאב בקלות על מנת להקל, להרגיע ולשחרר.

השקע היום בבריאות ובפנסיה התפקודית שלך,
בעצמאותך וביכולתך לשלוט בחיים ולחיות את החיים שאתה באמת צריך ורוצה

למי זה לא מתאים?

 • רק לאנשים שאינם יכולים להשתמש פיזית באופן עצמאי. למשל בשל נכות המגבילה את התנועה באופן שלא מאפשר לשכב באופן עצמאי על הבטן על גבי המוצר.
 • לאנשים הסובלים כרגע מכאבי גב כה חזקים המונעים מהם למשל לזוז בצורה חופשית ועצמאית ולהביא את עצמם לשכיבה על הבטן על גבי המוצר, או שהשכיבה עצמה על המוצר יוצרת כאב חד שלא נעלם בתוך דקות ספורות.

למרביתנו יש "ביטוחי בריאות" שהם למעשה מיועדים למצבי חולי,
אך בשביל הבריאות הטבעית חשוב וכדאי
לקחת את השליטה - להשקיע ולפעול כאן ועכשיו.

למרביתנו יש "ביטוחי בריאות" שהם למעשה מיועדים למצבי חולי, אך בשביל הבריאות הטבעית חשוב וכדאי לקחת את השליטה -
להשקיע ולפעול כאן ועכשיו.

עלות ההשקעה

טווח המחירים בין 800 ₪ בהשכרה ועד 5,616 ₪ עבור רכישה.
המחיר תלוי גם בגורמים שונים ביניהם, משך השכירות.
לפעמים יש צורך למידות מיוחדות / למוצר המותאם אישית למשתמש.
במקרים אלו תינתן הצעת מחיר נפרדת.

אם אני שוכר ואחר כך מיד קונה האם יש זיכוי של דמי השכירות ששולמו?

בהחלט! במהלך פגישת ההתאמה לאחר הבנת הצרכים, במידה שתחליט לשכור את המוצר תינתן לך האפשרות להשאיר את המוצר בביתך ומה ששילמת על השכירות יחשב לך כתשלום לטובת הרכישה בזיכוי מלא.

הערה! תהליך ההתנסות במוצר מיועד לשוק הפרטי ולא העסקי ולכן מטפל, פיזיותרפיסט וכו' המעוניינים להכניס את המוצר לקליניקה מתבקשים ליצור קשר ולציין - עבור שיתוף פעולה בנוסף לשימוש הפרטי.

מי עומד מאחרי ריספיין?

אודות מפתחי המוצר

Respine4u פותח על ידי ד"ר לכירופרקטיקה רונן מנדי, עם למעלה מ־25 שנות ניסיון בכירופרקטיקה בשיתוף פעולה עם המהנדס רונן טוכפלד.
בשנת 2006 הם קיבלו החלטה לפתח מוצר נוחות לשימוש ביתי שיאפשר לאנשים בכל רגע נתון לשחרר לחצים פיזיים ורגשיים מגופם, לשפר את הקשר שבין המוח, מערכת העצבים והגוף ואת יכולתו של הגוף לרפא את עצמו.

שאלות נפוצות

ל־Respine4u תועלות רבות, להקלה והפחתה של כאבי גב, שיפור הנשימה, הורדת לחצים מעמוד השדרה והכנסת הגוף למצב של מדיטציה. המוצר הראשון בעולם שעושה זאת והוא שונה מכל מה שהכרתם עד כה, ייחודי ומפתיע.
יוסי שמעון – ״בהתחלה חשבתי שניסיתי הכול וכלום לא באמת מחזיק מעמד ופותר את הבעיה, למה שהפעם זה יצליח לי? ריספיין הוא קסם שאחרי 15 שנים של מוגבלות חזרתי לחיות את החיים שלי ולעשות ספורט ולהתאמן בקראטה״

ובכן זה תלוי במצבך, אפשר להרגיש מיד הקלה, שחרור, רגיעה, מיקוד כאב לזמן קצר והתפוגגות, המשתמשים מדווחים על תחושת ציפה, ריחוף ואפילו הירדמות ושקיעה לשינה עמוקה.

אכן, כשמדובר בנזק מצטבר השינוי תלוי במצב הגוף והוא שונה מאדם לאדם, כל מקרה לגופו – כבר בדקות הראשונות של השימוש ב־Respine4u מתחיל תהליך פנימי חשוב בגוף. מרבית האנשים מדווחים על הרגשתם זו. גם אם מקצת האנשים לא יחושו שינוי מידי בפעמים הראשונות, הם בהחלט ייהנו מהשינוי החיובי בחלוף שעות, ימים ואף שבועות.

המוצר מיועד לשימוש ביתי, בזמן ובנוחות שלך ללא הפעלת כוח ללא צורך לתאם טיפול כלשהו, הכל קורה בביתך, במנוחה בצורה פסיבית וללא שום מאמץ בחדר השינה על גבי המיטה.

התמדה ושימוש יומיומי ב־Respine4u מרווח את חוליות עמוד השדרה ומחזיר את הגוף למצב מאוזן וסימטרי. עם הפסקת השימוש חוזר הלחץ על החוליות ואנו מתחילים לצבור נזק לדיסקים שבינן, עד שנגיע למצב שהיינו בו לפני השימוש של ירידה בקשר שבין המוח לגוף ויכולתו לנהל את הגוף בצורה תקינה. תהליך כזה עלול לקרות תוך כמה שבועות או חודשים, כשמשך הזמן תלוי בצורת החיים שלנו. באמצעות התמדה ושימוש יומיומי אנו שומרים על יכולות המוח־גוף ויכולות עמוד השדרה מצבירת לחצים חדשים וכך שומרים עליו בריא, תקין ומתפקד לאורך יותר שנים.

במקרה של הפסקה קצרה, כגון בעקבות נסיעה לחו״ל, לא אמורה להיות הרעה במצב עמוד השדרה אך חלק מיתרונות השימוש לטווח הקצר יכולים להיפגע (כגון שינה איכותית יותר, חיוניות ויציבה זקופה).
שרהל׳ה כוכב – "השימוש בריספיין מאפשר לי להמשיך להיות פעילה עם הנכדים, לרקוד ולשיר במקהלה, לנסוע לחו"ל ולשמוע הרצאות מבלי לסבול מכאבים."

Respine4u מאפשר לך להחזיר לעצמך את השליטה בגב, הוא מאפשר לך להגיב מייד ולטפל  בכאבי הגב הרבה לפני שהם מתפתחים – זה בידיים שלך.
ראובן שרף – ״Respine4u הוא פיתרון נפלא בשבילי, שומר על גופי שומר על הפרנסה שלי כמדריך קראטה ואיני סובל מכאבים יותר, אני מטפל בעצמי.״

מגיל צעיר, נוער ועד גיל מבוגר.
יעל בנימיני – ״בגיל 90 אני מאוד מרוצה, ריספיין הוא המטפל הצמוד שלי, אני ממשיכה עם החיים שלי בבית, אני מבשלת, נוהגת, עושה קניות בעצמי ומארחת כל שבוע את כל הילדים, הנכדים לארוחת יום שישי שרק אני מכינה.״

רופאים משתמשים מספרים

״ שנות עבודתי כרופא אורטופד, מנתח מומחה לגב ומנהל המחלקה דורשים בעיקר ישיבה ממושכת או עמידה בזמן ניתוח. סבלתי בעבר מכאבי גב ומגב תפוס. החל מנובמבר 2014 החוויה שלי הנה של שחרור לחצים במערכת הגב, רגיעה ומנוחה, שיפור ניכר במצב הגב, איני סובל יותר מכאבים ותחושות בעוצמה ובתדירות כמו בעבר. אני ממליץ על השימוש בו לכל מי שסובל מהגב, לדעתי ה־Respine4u יכול לעזור בהקלה ובמניעה של הצטברות לחצים בגב. ״
ד"ר יוסי לייטנר - מנהל מחלקת ניתוחי גב בבית החולים מאיר, כפר סבא
״ סבלתי במשך שנתיים מכאבי גב תחתון עם הקרנה לרגליים, חולשה בגפיים והגבלה ניכרת ביכולת העמידה והליכה. על רקע פריצת דיסק לומברי L4-L5 ההמלצה היחידה הייתה על ניתוח. רציתי להימנע מניתוח גב, השתמשתי בטיפולים תומכים, תרופות ללא הטבה במצבי. השימוש בריספיין מנובמבר 2015 אפשר שיפור תפקודי משמעותי במצבי. בעקבות זאת הפסקתי לקחת תרופות והכאבים חלפו. אני ממליץ לכל אחד לרכוש את ה־Respine4u, גם לאנשים בריאים. ״
ד"ר מנסור ג'מאל - רופא משפחה, טירת הכרמל
״ שנות עבודתי כרופא משפחה ועבודתי כמנהל מרפאה מתבצעים בעיקר בישיבה ממושכת. סבלתי בעבר מכאבי גב ולעיתים עד כדי איבוד היכולת שלי לעבוד. החוויה האישית שלי הנה הרפיה ומנוחה ושחרור של לחצים במערכת הגב והקלה ומניעת כאבים. אני ממליץ על השימוש ב־Respine4u. ״
ד"ר גבריאל אלוק - רופא משפחה, מנהל מרפאה, כרכור
״ בשל העיסוק כרופא ילדים, סבלתי מכאבי גב. החל מפברואר 2015 עקב השימוש ב־Respine4u מספר פעמים בשבוע, כאבי הגב פחתו מרגיש יותר טוב בשכיבה על ה־Respine4u ובהחלט ממליץ. ״
ד"ר אבי ברכר - רופא ילדים, זכרון יעקב
הקודם
הבא

לפגישת התנסות השאירו פרטיכם

תנאי השימוש

פטור/הגבלת אחריות:
ה־Respine4u הינו מוצר נוחות ואינו מוצר רפואי ואינו מיועד לטיפול רפואי ועל כן, אם וככל והנך סובל מבעיה רפואית כלשהי, הרי שהנך נדרש להתייעץ עם הרופא המטפל טרם השימוש במוצר.
מובהר בזאת כי החברה לא תהיה אחראית ולא תכסה עלות כל נזק ישיר או עקיף שנגרמו/ייגרמו למשתמש עקב השימוש ב־Respine4u. נציגי החברה אינם מעניקים כל ייעוץ רפואי בנוגע לשימוש במוצר ועל כן אם וככל שהמשתמש זקוק לאישור רפואי לשימוש במוצר, הרי שקבלת אישור זה תהא באחריותו הבלעדית. לתשומת לב המשתמש, השימוש במזרן עלול לגרום לעיתים לתחושת אי נעימות ו/או בחילה ו/או הרגשת סחרחורת קלה.

×
×

עגלת קניות